•   info@mardinambar.com
  •   0 (532) 159-1964

NUSAYBİN NAKLİYAT

İletişim Bilgileri

  • Mescit Mh. Turgut Özal Cd. No:57 Orhanlı Tuzla/İstanbul
  • 0 (532) 159-19640 (216) 394-5726
  • info@mardinambar.com

Nusaybin Nakliyat, müşterilerinin her türlü yasal emtialarını, koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla uygun koşullar ve fiyatlarla, istenilen her bölgeye, yurt çapına yayılmış acente ağıyla, direkt ya da aktarmalı olarak, en kısa zamanda Mardin Nusaybin Nakliyat Zeytinburnu taşımacılığı olarak güvenli olarak ulaştırabilmektedir.

MARDİN NUSAYBİN KOMPLE NAKLİYAT

Şirketimiz, Nusaybin Nakliyat Anadolu Yakası nakliyesi ile müşterilerimizin isteği doğrultusunda bir aracı komple doldurmak suretiyle sevk edeceği malları yine müşterilerimizin belirlediği depo, antrepo, fabrika ve vb. gibi yerlerden direkt olarak aktarma yapmaksızın müşteri irsaliyesindeki belirtilen adrese teslim şeklindedir.

İSTANBUL MARDİN NUSAYBİN KOMPLE NAKLİYE

Nusaybin Nakliyat İkitelli, parsiyel, kargo taşımacılığı, şehir içi taşımacılık ve toplu dağıtım hizmetlerinin yanı sıra tüm Türkiye geneline Nakliyat taşımacılık hizmeti sunmakta olup bu kapsamda İstanbul Nusaybin Nakliyat ve Mardin İstanbul Nakliyat hizmeti günlük ve karşılıklı İstanbul Mardin Nakliyat seferleri düzenlemektedir.

İSTANBUL NUSAYBİN PARÇA YÜK NAKLİYESİ

Nusaybin Taşımacılık olarak bizler, yüklerinizi izleyeceğimiz güzergah doğrultusunda, eşyaların araçtan indirilmesi sırasına göre (önce indirilecek yük, aracımıza en son sırada yüklenerek) yükleme yapıyoruz. Eşyalarınızın sizin adınıza envanterini çıkartıyoruz. Bu sayede, güzergah boyunca sırası ile hazırladığımız envanter doğrultusunda indirme ve teslimat işlemini gerçekleştiriyoruz. İstanbul Nusaybin arası parsiyel parça yük nakliyesi..

GEBZE MARDİN NUSAYBİN KOMPLE NAKLİYE

Gebze Nusaybin Nakliyat, parsiyel, kargo taşımacılığı, şehir içi taşımacılık ve toplu dağıtım hizmetlerinin yanı sıra tüm Türkiye geneline Nakliyat taşımacılık hizmeti sunmakta olup bu kapsamda İstanbul Nusaybin Evden Eve Taşımacılık ve Mardin İstanbul Nakliyat hizmeti günlük ve karşılıklı İstanbul Mardin Nakliyat seferleri düzenlemektedir.

NUSAYBİN MARDİN NAKLİYATI TESLİM SÜRESİ?

NUSAYBİN NAKLİYATI hizmetleri kapsamında teslimat sürelerimiz;

  • İstanbul Nusaybin Parça yük ‘parsiyel’ teslimat süresi 48 saattir.
  • İstanbul Nusaybin Nakliyat yükü teslimat süresi 48 saattir.
  • İstanbul Nusaybin Komple yük teslimat süresi 48 saattir.

NUSAYBİN NAKLİYATI FİYATLARI?

Mardin Nakliyatı taşımacılığı fiyatlarımız palet, varil, koli, sandık, boru, bidon, çuval, tank, vs. gönderileriniz için ayrı ayrı kg, desi ya da parça başı fiyatlar şeklinde belirlenmiş olup illere göre değişkenlik göstermektedir. Diğer taraftan Nakliyat Taşımacılık birim fiyatları genel olarak aynı adrese giden ürün miktarı arttıkça birim maliyet azalma göstermekte olup Maraş Nakliye Fiyatlarımız ise özelde piyasanın daima altındadır.

NUSAYBİN NAKLİYAT FİYATI ÖDEME YÖNTEMİ

Mardin Nusaybin Nakliyatı Nakliye firması olarak müşterilerimize Alıcı Ödeme (teslimatta), Gönderici (Peşin ödeme) ya da fatura Havale/EFT yolu gibi esnek ödeme kolaylıkları sağlamaktayız. Ve dahası sürekli müşterimize Vadeli ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır. Bu harika sisteme siz de dahil olabilirsiniz.

En iyi Fiyat Garantisi İçin Bizimle iletişime Geçin.İletişime Geç