•   info@mardinambar.com
  •   0 (532) 159-1964

MARDİN PARSİYEL

İletişim Bilgileri

  • Orhanlı Mah, Ulubatlı Hasan Cd. Tuzla/İstanbul
  • 0 (532) 159-1964
  • 0 (216) 394-5726
  • info@mardinambar.com

Mardin Parsiyel, müşterilerinin her türlü yasal emtialarını, koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla uygun koşullar ve fiyatlarla, istenilen her bölgeye, yurt çapına yayılmış acente ağıyla, direkt ya da aktarmalı olarak, en kısa zamanda Mardin Parsiyel Zeytinburnu taşımacılığı olarak güvenli olarak ulaştırabilmektedir.

MARDİN PARSİYEL NAKLİYE

Şirketimiz, Mardin Parsiyel Anadolu Yakası nakliyesi ile müşterilerimizin isteği doğrultusunda bir aracı komple doldurmak suretiyle sevk edeceği malları yine müşterilerimizin belirlediği depo, antrepo, fabrika ve vb. gibi yerlerden direkt olarak aktarma yapmaksızın müşteri irsaliyesindeki belirtilen adrese teslim şeklindedir.

İSTANBUL MARDİN PARSİYEL AMBARI

Mardin Parsiyel İkitelli, parsiyel, kargo taşımacılığı, şehir içi taşımacılık ve toplu dağıtım hizmetlerinin yanı sıra tüm Türkiye geneline Nakliyat taşımacılık hizmeti sunmakta olup bu kapsamda İstanbul Mardin Parsiyel ve Mardin İstanbul Nakliyat hizmeti günlük ve karşılıklı İstanbul Mardin Nakliyat seferleri düzenlemektedir.

İSTANBUL MARDİN PARÇA YÜK NAKLİYESİ

Yeşilli Taşımacılık olarak bizler, yüklerinizi izleyeceğimiz güzergah doğrultusunda, eşyaların araçtan indirilmesi sırasına göre (önce indirilecek yük, aracımıza en son sırada yüklenerek) yükleme yapıyoruz. Eşyalarınızın sizin adınıza envanterini çıkartıyoruz. Bu sayede, güzergah boyunca sırası ile hazırladığımız envanter doğrultusunda indirme ve teslimat işlemini gerçekleştiriyoruz. İstanbul Mardin arası parsiyel parça yük nakliyesi..

GEBZE MARDİN PARSİYEL TAŞIMACILIK

Gebze Mardin Parsiyel, parsiyel, kargo taşımacılığı, şehir içi taşımacılık ve toplu dağıtım hizmetlerinin yanı sıra tüm Türkiye geneline Nakliyat taşımacılık hizmeti sunmakta olup bu kapsamda İstanbul Mardin Evden Eve Taşımacılık ve Mardin İstanbul Nakliyat hizmeti günlük ve karşılıklı İstanbul Mardin Nakliyat seferleri düzenlemektedir.

MARDİN PARSİYEL TESLİM SÜRESİ?

Mardin Parsiyel hizmetleri kapsamında teslimat sürelerimiz;

  • İstanbul Mardin Parça yük ‘parsiyel’ teslimat süresi 48 saattir.
  • İstanbul Mardin Parsiyel yükü teslimat süresi 48 saattir.
  • İstanbul Mardin Komple yük teslimat süresi 48 saattir.

MARDİN PARSİYEL FİYATLARI?

Mardin Nakliyat taşımacılığı fiyatlarımız palet, varil, koli, sandık, boru, bidon, çuval, tank, vs. gönderileriniz için ayrı ayrı kg, desi ya da parça başı fiyatlar şeklinde belirlenmiş olup illere göre değişkenlik göstermektedir. Diğer taraftan Nakliyat Taşımacılık birim fiyatları genel olarak aynı adrese giden ürün miktarı arttıkça birim maliyet azalma göstermekte olup Maraş Nakliye Fiyatlarımız ise özelde piyasanın daima altındadır.

MARDİN PARSİYEL FİYATI ÖDEME YÖNTEMİ

Mardin Parsiyelı Nakliye firması olarak müşterilerimize Alıcı Ödeme (teslimatta), Gönderici (Peşin ödeme) ya da fatura Havale/EFT yolu gibi esnek ödeme kolaylıkları sağlamaktayız. Ve dahası sürekli müşterimize Vadeli ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır. Bu harika sisteme siz de dahil olabilirsiniz.

En iyi Fiyat Garantisi İçin Bizimle iletişime Geçin.İletişime Geç