•   info@mardinambar.com
  •   0 (532) 159-1964

MARDİN AMBAR

İletişim Bilgileri

  • Orhanlı Mah, Ulubatlı Hasan Cd. Tuzla/İstanbul
  • 0 (532) 159-1964
  • 0 (216) 394-5726
  • info@mardinambar.com

Mardin Ambarımüşterilerinin her türlü yasal emtialarını, koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla uygun koşullar ve fiyatlarla, istenilen her bölgeye, yurt çapına yayılmış acente ağıyla, direkt ya da aktarmalı olarak, en kısa zamanda Mardin Ambar Zeytinburnu taşımacılığı olarak güvenli olarak ulaştırabilmektedir.

MARDİN MARDİN KOMPLE NAKLİYAT

Şirketimiz, Mardin Nakliyat Anadolu Yakası nakliyesi ile müşterilerimizin isteği doğrultusunda bir aracı komple doldurmak suretiyle sevk edeceği malları yine müşterilerimizin belirlediği depo, antrepo, fabrika ve vb. gibi yerlerden direkt olarak aktarma yapmaksızın müşteri irsaliyesindeki belirtilen adrese teslim şeklindedir.

İSTANBUL MARDİN KOMPLE NAKLİYE

Mardin Ambarı İkitelli, parsiyel, kargo taşımacılığı, şehir içi taşımacılık ve toplu dağıtım hizmetlerinin yanı sıra tüm Türkiye geneline Nakliyat taşımacılık hizmeti sunmakta olup bu kapsamda İstanbul Mardin Ambarı ve Mardin İstanbul Nakliyat hizmeti günlük ve karşılıklı İstanbul Mardin Nakliyat seferleri düzenlemektedir.

İSTANBUL MARDİN PARÇA YÜK NAKLİYESİ

MardinTaşımacılık olarak bizler, yüklerinizi izleyeceğimiz güzergah doğrultusunda, eşyaların araçtan indirilmesi sırasına göre (önce indirilecek yük, aracımıza en son sırada yüklenerek) yükleme yapıyoruz. Eşyalarınızın sizin adınıza envanterini çıkartıyoruz. Bu sayede, güzergah boyunca sırası ile hazırladığımız envanter doğrultusunda indirme ve teslimat işlemini gerçekleştiriyoruz. İstanbul Mardin arası parsiyel parça yük nakliyesi..

GEBZE MARDİN KOMPLE NAKLİYE

Gebze Mardin Nakliyat, parsiyel, kargo taşımacılığı, şehir içi taşımacılık ve toplu dağıtım hizmetlerinin yanı sıra tüm Türkiye geneline Nakliyat taşımacılık hizmeti sunmakta olup bu kapsamda İstanbul Mardin Evden Eve Taşımacılık ve Mardin İstanbul Nakliyat hizmeti günlük ve karşılıklı İstanbul Mardin Nakliyat seferleri düzenlemektedir.

MARDİN NAKLİYATI TESLİM SÜRESİ?

Mardin Ambar hizmetleri kapsamında teslimat sürelerimiz;

  • İstanbul Mardin Parça yük ‘parsiyel’ teslimat süresi 48 saattir.
  • İstanbul Mardin Nakliyat yükü teslimat süresi 48 saattir.
  • İstanbul Mardin Komple yük teslimat süresi 48 saattir.

MARDİN NAKLİYATI FİYATLARI?

MARDİN NAKLİYATI taşımacılığı fiyatlarımız palet, varil, koli, sandık, boru, bidon, çuval, tank, vs. gönderileriniz için ayrı ayrı kg, desi ya da parça başı fiyatlar şeklinde belirlenmiş olup illere göre değişkenlik göstermektedir. Diğer taraftan Nakliyat Taşımacılık birim fiyatları genel olarak aynı adrese giden ürün miktarı arttıkça birim maliyet azalma göstermekte olup Maraş Nakliye Fiyatlarımız ise özelde piyasanın daima altındadır.

MARDİN AMBAR FİYATI ÖDEME YÖNTEMİ

Mardin Nakliyatı Nakliye firması olarak müşterilerimize Alıcı Ödeme (teslimatta), Gönderici (Peşin ödeme) ya da fatura Havale/EFT yolu gibi esnek ödeme kolaylıkları sağlamaktayız. Ve dahası sürekli müşterimize Vadeli ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır. Bu harika sisteme siz de dahil olabilirsiniz.

En iyi Fiyat Garantisi İçin Bizimle iletişime Geçin.İletişime Geç