•   info@mardinambar.com
  •   0 (532) 159-1964

ÖMERLİ AMBARI

İletişim Bilgileri

  • Mescit Mh. Turgut Özal Cd. No:57 Orhanlı Tuzla/İstanbul
  • 0 (532) 159-19640 (216) 394-5726
  • info@mardinambar.com

Ömerli Ambarı, müşterilerinin her türlü yasal emtialarını, koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla uygun koşullar ve fiyatlarla, istenilen her bölgeye, yurt çapına yayılmış acente ağıyla, direkt ya da aktarmalı olarak, en kısa zamanda Mardin Ömerli Ambarı Zeytinburnu taşımacılığı olarak güvenli olarak ulaştırabilmektedir.

MARDİN ÖMERLİ KOMPLE NAKLİYE TAŞIMACILIK

Şirketimiz, Ömerli Ambarı Anadolu Yakası nakliyesi ile müşterilerimizin isteği doğrultusunda bir aracı komple doldurmak suretiyle sevk edeceği malları yine müşterilerimizin belirlediği depo, antrepo, fabrika ve vb. gibi yerlerden direkt olarak aktarma yapmaksızın müşteri irsaliyesindeki belirtilen adrese teslim şeklindedir.

İSTANBUL MARDİN ÖMERLİ KOMPLE NAKLİYE

Ömerli Ambarı İkitelli, parsiyel, kargo taşımacılığı, şehir içi taşımacılık ve toplu dağıtım hizmetlerinin yanı sıra tüm Türkiye geneline ambar taşımacılık hizmeti sunmakta olup bu kapsamda İstanbul Ömerli Ambarı ve Kahramanmaraş İstanbul Ambar hizmeti günlük ve karşılıklı İstanbul Kahramanmaraş Ambar seferleri düzenlemektedir.

İSTANBUL ÖMERLİ PARÇA YÜK NAKLİYESİ

Ömerli Taşımacılık olarak bizler, yüklerinizi izleyeceğimiz güzergah doğrultusunda, eşyaların araçtan indirilmesi sırasına göre (önce indirilecek yük, aracımıza en son sırada yüklenerek) yükleme yapıyoruz. Eşyalarınızın sizin adınıza envanterini çıkartıyoruz. Bu sayede, güzergah boyunca sırası ile hazırladığımız envanter doğrultusunda indirme ve teslimat işlemini gerçekleştiriyoruz. İstanbul Ömerli arası parsiyel parça yük nakliyesi..

GEBZE MARDİN ÖMERLİ KOMPLE NAKLİYE

Gebze Ömerli Ambarı, parsiyel, kargo taşımacılığı, şehir içi taşımacılık ve toplu dağıtım hizmetlerinin yanı sıra tüm Türkiye geneline ambar taşımacılık hizmeti sunmakta olup bu kapsamda İstanbul Ömerli Evden Eve Taşımacılık ve Mardin İstanbul Ambar hizmeti günlük ve karşılıklı İstanbul Mardin Ambar seferleri düzenlemektedir.

ÖMERLİ MARDİN AMBARI TESLİM SÜRESİ?

ÖMERLİ AMBARI hizmetleri kapsamında teslimat sürelerimiz;

  • İstanbul Ömerli Parça yük ‘parsiyel’ teslimat süresi 48 saattir.
  • İstanbul Ömerli Ambar yükü teslimat süresi 48 saattir.
  • İstanbul Ömerli Komple yük teslimat süresi 48 saattir.

ÖMERLİ AMBARI FİYATLARI?

Mardin Ambarı taşımacılığı fiyatlarımız palet, varil, koli, sandık, boru, bidon, çuval, tank, vs. gönderileriniz için ayrı ayrı kg, desi ya da parça başı fiyatlar şeklinde belirlenmiş olup illere göre değişkenlik göstermektedir. Diğer taraftan Ambar Taşımacılık birim fiyatları genel olarak aynı adrese giden ürün miktarı arttıkça birim maliyet azalma göstermekte olup Maraş Nakliye Fiyatlarımız ise özelde piyasanın daima altındadır.

ÖMERLİ AMBAR FİYATI ÖDEME YÖNTEMİ

Mardin Ömerli Ambarı Nakliye firması olarak müşterilerimize Alıcı Ödeme (teslimatta), Gönderici (Peşin ödeme) ya da fatura Havale/EFT yolu gibi esnek ödeme kolaylıkları sağlamaktayız. Ve dahası sürekli müşterimize Vadeli ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır. Bu harika sisteme siz de dahil olabilirsiniz.

En iyi Fiyat Garantisi İçin Bizimle iletişime Geçin.İletişime Geç