•   info@mardinambar.com
  •   0 (532) 159-1964

KIZILTEPE AMBARI

İletişim Bilgileri

  • Mescit Mh. Turgut Özal Cd. No:57 Orhanlı Tuzla/İstanbul
  • 0 (532) 159-19640 (216) 394-5726
  • info@mardinambar.com

Kızıltepe Ambarı, müşterilerinin her türlü yasal emtialarını, koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla uygun koşullar ve fiyatlarla, istenilen her bölgeye, yurt çapına yayılmış acente ağıyla, direkt ya da aktarmalı olarak, en kısa zamanda Mardin Kızıltepe Ambarı Zeytinburnu taşımacılığı olarak güvenli olarak ulaştırabilmektedir.

MARDİN KIZILTEPE KOMPLE NAKLİYE TAŞIMACILIK

Şirketimiz, Kızıltepe Ambarı Anadolu Yakası nakliyesi ile müşterilerimizin isteği doğrultusunda bir aracı komple doldurmak suretiyle sevk edeceği malları yine müşterilerimizin belirlediği depo, antrepo, fabrika ve vb. gibi yerlerden direkt olarak aktarma yapmaksızın müşteri irsaliyesindeki belirtilen adrese teslim şeklindedir.

İSTANBUL MARDİN KIZILTEPE KOMPLE NAKLİYE

Kızıltepe Ambarı İkitelli, parsiyel, kargo taşımacılığı, şehir içi taşımacılık ve toplu dağıtım hizmetlerinin yanı sıra tüm Türkiye geneline ambar taşımacılık hizmeti sunmakta olup bu kapsamda İstanbul Kızıltepe Ambarı ve Kahramanmaraş İstanbul Ambar hizmeti günlük ve karşılıklı İstanbul Kahramanmaraş Ambar seferleri düzenlemektedir.

İSTANBUL KIZILTEPE PARÇA YÜK NAKLİYESİ

Kızıltepe Taşımacılık olarak bizler, yüklerinizi izleyeceğimiz güzergah doğrultusunda, eşyaların araçtan indirilmesi sırasına göre (önce indirilecek yük, aracımıza en son sırada yüklenerek) yükleme yapıyoruz. Eşyalarınızın sizin adınıza envanterini çıkartıyoruz. Bu sayede, güzergah boyunca sırası ile hazırladığımız envanter doğrultusunda indirme ve teslimat işlemini gerçekleştiriyoruz. İstanbul Kızıltepe arası parsiyel parça yük nakliyesi..

GEBZE MARDİN KIZILTEPE KOMPLE NAKLİYE

Gebze Kızıltepe Ambarı, parsiyel, kargo taşımacılığı, şehir içi taşımacılık ve toplu dağıtım hizmetlerinin yanı sıra tüm Türkiye geneline ambar taşımacılık hizmeti sunmakta olup bu kapsamda İstanbul Kızıltepe Evden Eve Taşımacılık ve Mardin İstanbul Ambar hizmeti günlük ve karşılıklı İstanbul Mardin Ambar seferleri düzenlemektedir.

KIZILTEPE MARDİN AMBARI TESLİM SÜRESİ?

KIZILTEPE AMBARI hizmetleri kapsamında teslimat sürelerimiz;

  • İstanbul Kızıltepe Parça yük ‘parsiyel’ teslimat süresi 48 saattir.
  • İstanbul Kızıltepe Ambar yükü teslimat süresi 48 saattir.
  • İstanbul Kızıltepe Komple yük teslimat süresi 48 saattir.

KIZILTEPE AMBARI FİYATLARI?

Mardin Ambarı taşımacılığı fiyatlarımız palet, varil, koli, sandık, boru, bidon, çuval, tank, vs. gönderileriniz için ayrı ayrı kg, desi ya da parça başı fiyatlar şeklinde belirlenmiş olup illere göre değişkenlik göstermektedir. Diğer taraftan Ambar Taşımacılık birim fiyatları genel olarak aynı adrese giden ürün miktarı arttıkça birim maliyet azalma göstermekte olup Maraş Nakliye Fiyatlarımız ise özelde piyasanın daima altındadır.

KIZILTEPE AMBAR FİYATI ÖDEME YÖNTEMİ

Mardin Kızıltepe Ambarı Nakliye firması olarak müşterilerimize Alıcı Ödeme (teslimatta), Gönderici (Peşin ödeme) ya da fatura Havale/EFT yolu gibi esnek ödeme kolaylıkları sağlamaktayız. Ve dahası sürekli müşterimize Vadeli ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır. Bu harika sisteme siz de dahil olabilirsiniz.

En iyi Fiyat Garantisi İçin Bizimle iletişime Geçin.İletişime Geç